Wydarzenia Wydarzenia

Niedzielny spacer z leśnikiem! Dołącz do nas

Już w najbliższą niedzielę tj. 23.02.2020 r., serdecznie zapraszamy na wydarzenie edukacyjne: „spacer z leśnikiem. Spotykamy się o godzinie 12.00 w obrębie Leśnej Wiaty Edukacyjnej w Gościmiu. Stamtąd rozpoczniemy żwawy marsz leśną ścieżką edukacyjną wokół Jeziora Solecko. Trasa ma około siedem kilometrów długości i opatrzona jest różnorodnymi przystankami tematycznymi. Głównym nurtem spotkania będą rozmowy na temat roślinnych zbiorowisk wodnych sąsiadującego Rezerwatu Lubiatowskie Uroczyska. Na zakończenie, około godziny 14.00 zaplanowany został poczęstunek w obrębie Leśnej Wiaty Edukacyjnej w Gościmiu.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zachęcamy do zabrania kijków nordic walking. W spacerze mogą uczestniczyć czworonogi, jednakże przez cały czas trwania pupile powinny zostać na smyczy i pod bacznym okiem właściciela.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spacerze drogą telefoniczną – 691 362 520 lub mailową na adres: d.wieczorkiewicz@szczecin.lasy.gov.pl. Na zgłoszenie chęci uczestnictwa czekamy do soboty, tj. 22.03.2020 r., do godziny 18.00