lista aktualności lista aktualności

Piknik Rodzinny Szkółki Klubu Sportowego Lubuszanin Drezdenko

Dnia 17 czerwca 2023 r., na stadionie miejskim odbyła się kolejna edycja Pikniku Rodzinnego Klubu Sportowego Lubuszanin Drezdenko " Blisko Natury" we współpracy z Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych.

Wydarzenie w otoczeniu rewelacyjnej aury, okazało się znakomitym pretekstem do integracji dzieci i rodziców Klubu Sportowego Lubuszanin Drezdenko. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje z nagrodami. Największym zainteresowaniem cieszyły się biegi przełajowe, mecz towarzyski dzieci, kontra rodzice oraz malowanie twarzy. Wśród atrakcji nie zabrakło zamków dmuchanych, waty cukrowej, malowania twarzy oraz oczywiście stoiska promocyjno-edukacyjnego Nadleśnictwa Karwin. Dla przybyłych uczestników przygotowaliśmy liczne gry i zabawy przyrodnicze. Warto zaznaczyć, że dzieciom najbardziej podobała się aktywność polegająca na odbijaniu tropów leśnych zwierząt w piaskownicy w kształcie pnia drzewa.

Wydarzenie było kolejną wspólną inicjatywą Klubu Sportowego Lubuszanin Drezdenko oraz Nadleśnictwa Karwin. Niedawno wykopaliśmy śmieci z drezdeneckiego lasu miejskiego, teraz wspólnie spędziliśmy fantastyczny czas na Pikniku Rodzinnym „Blisko Natury”. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami